АrtФабрика LEGO - WoW park


Дивовижна історія Lego починається 1932 року, коли житель Данії Оле Кірк Крістіансен вирішив змінити свою діяльність, а займався він продажем сходів і прасувальних дощок, на виробництво дерев'яних кубиків. Так з'явилася компанія Lego, що примітно, назва Lego походить від об'єднання двох слів - leg (гратися) і godt (добре), назва дійсно розкриває суть бренду. Цікавим фактом є і те, що всі кубики, вироблені після 1949 року, мають ідентичні отвори, тож ваша дитина може скласти конструктор, використовуючи, як ретро-кубики, так і найновіші моделі. За останні 77 років існування Lego завоював серця не тільки дітей, а й дорослих.

АrtФабрика - це навчально-розважальний центр, в якому використовуються тільки оригінальні конструктори TM LEGO. Тут Ви можете: подивитися на найбільше місто з конструкторів TM LEGO, найбільшу мозаїку із зображенням Софіївської площі з кубиків, на яку використали більше 98 тис. кубиків.

 

Вартість екскурсії на Арт-Фабрики LEGO

Кількість людей

Ціна, грн/люд.

група 20 +1  370
група 30-35 +2 360
група 40 - 45 +3 350

 

 

У вартість включено:

 • транспортні послуги;
 • аніматори;
 • вхідні квитки;
 • супровід;
 • страховка.

Можливо замовити екскурсію без транспорту і страховки!

Вартість -150 грн/люд. (при цьому діти добираються самостійно до Розважального Центру з околиці міста)

Дану екскурсію можливо поєднати з відвідуванням міста професій "Кідс Вілл" або з відвідуванням унікальної інтерактивної галереї "A-Gallery" чи гірськолижного клубу "PROLESKI"!

 

На вас чекають унікальні зони в нашому навчально-розважальному центрі, а саме:

 • Арт Галерея: Створи свій шедевр із деталей Lego та доповни колекцію найкращих мозаїк
 • Місто з конструкторів LEGO: Найбільше міні-місто в Україні, на побудову якого пішло понад 80 000 кубиків! Тут мешкає понад 500 жителів, серед яких лікарі, водії, пожежники та навіть пірати й аборигени! У міні-місті помістився цілий світ: від затишних вулиць Парижа до засніжених вершин Антарктики! Тільки в нашому місті курсують справжні поїзди!
 • Зона відео-ігор: Поринь у віртуальний світ LEGO! Ти можеш стати головним героєм гри або виконати найскладніші місії в дружній компанії LEGO-фанів.
 • Зона робототехніки: у нас є багато роботів і вони всі чекають, коли їх змусять що-небудь робити. Є ідеї, що може робити робот?
 • Робофутбол: любиш конструктори TM LEGO, роботів і футбол? Тут ти зможеш не просто керувати роботом, зібраним із конструктора TM LEGO, а грати ним у футбол! Зможеш забити переможний гол?
 • Фабрика: побудуй усе, що захочеш із мільйона деталей і купи свій винахід

Екскурсії організованих груп влаштовують у будні дні за попереднім записом не менш ніж за добу до дати відвідування. Мінімальна група - 10 осіб. Екскурсія може тривати від 30 хвилин до 2-х годин. Для кожної вікової категорії розроблена своя оригінальна програма!

Щосередини СБ і ВС з 12:00 до 18:00 проходять уроки з Робототехніки та Творчого конструювання. На уроках з робототехніки можна навчитися не тільки складати робота, а й програмувати його. Для побудови робота можна використовувати безліч датчиків, тим самим ускладнюючи функції, які робот може виконувати. На уроках Творчої майстерні можна навчитися правильно будувати будинки, машинки, фігури різних тварин і багато-багато всього, що тільки можна придумати.

Фотоотчёт

Школа №40 1 класс. Фотоотчет в на ArtфабрикуLego

Відгуки

Добавить отзыв
 • Таня Ткач

  Щиро дякую за організацію цікавої, веселої та креативної екскурсії. Співпрацюю з організацією уже не перший раз і завжди дуже задоволена. Дівчата-супроводжуючі та організатор - неймовірні! Постійний зворотній зв'язок, все розкажуть, підкажуть та допоможуть. Адекватні ціни, чисті автобуси та вправні водії. Однозначно - рекомендую!!!

 • Школа №52

X
X
X