Дитяче місто професій "KidsWill"


KidsWill – це перше в Україні дитяче місто професій. Тут кожна дитина може на якийсь час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші і витрачати їх на свій розсуд. Як дорослому йому доведеться самостійно вирішувати, ким бути, яку професію вибрати. Єдина, але дуже суттєва відмінність - це те, що в KidsWill можна спробувати все: і службу в міліції, і лікарську практику, і роботу на телебаченні, і багато іншого.
У цьому полягає головна мета проекту – дати дітям можливість проявити себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти та відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

KidsWill - це не просто гра, а повноцінне місто, яке живе своїм насиченим життям. Як і в реальному світі, тут є міська адміністрація – Мерія, правоохоронні органи – Поліція, Суд, Комунальна служба, Поштове відділення та навіть власні ЗМІ. Загалом у місті 27 станцій, на яких можна опанувати основи близько півсотні різних професій.

У KidsWill діють свої закони та правила. Головним із них є заборона на доступ дорослих на ігрові станції. KidsWill – це місто дітей, дорослі можуть лише спостерігати за ними, наприклад, з Парку чи Кафе, але в жодному разі не втручатися у справи хлопців та дівчат. За порушення цього правила неслухняні батьки можуть потрапити до в'язниці!
При першому відвідуванні KidsWill діти отримують паспорт громадянина та стартовий капітал у розмірі 100 фунтів. Фунти – це внутрішня валюта міста професій. У них видається заробітна плата, і лише фунтами можна розплатитися за гру на атракціонах – це автодром, лазерний тир, ігровий зал XBOX та багато іншого.
Особливість KidsWill у тому, що тут заробляти гроші не менш цікаво, ніж витрачати. Ознайомитись із переліком вакансій по кожній зі станцій міста, а також отримати детальну інформацію про професії можна у Адміністрації KidsWill.

 

 

Вартість екскурсії у KidsWill:

Кількість осіб

Вартіть за особу.

група 20 +1  430 грн.
група 30-35 +2 420 грн.
група 40 - 45 +3 410 грн.

 

 

ДЛЯ ОРГАНІЗОВАНИХ ГРУП:

Спеціально для учнів шкіл KidsWill діють захоплюючі профорієнтаційні програми. Школярі з 1 по 11 класи можуть взяти участь в інтерактивних екскурсіях по дитячому місту. Діти познайомляться зі світом сучасних професій, дізнаються, які навички та вміння потрібні для роботи в сфері, що їх цікавить, відвідають кілька станцій KidsWill і перевірять свої сили в представлених там професіях.

Навчально-розважальна програма KidsWill покаже школярам, як усе влаштовано на робочих місцях представників різних професій, які обов'язки вони виконують і що за це отримують, що потрібно знати та вміти, щоб стати професіоналом у своїй справі та, можливо, допоможе визначитись із вибором майбутньої спеціальності.

  • Екскурсії організованих груп влаштовуються у будні дні за попереднім записом не менше ніж за добу до дати відвідин.
  • Мінімальна група – 7 осіб.
  • Екскурсія може тривати від 30 хвилин до 2-х годин.

 

У вартість включено:

  • транспортні послуги;
  • аніматори;
  • Вхідні білети;
  • супровід;
  • страховка.

*Діти, які не досягли віку 4 років, проходять на територію міста професій KidsWill безкоштовно у супроводі дорослого, який придбав вхідний квиток.

 

Відгуки

Добавить отзыв
  • Відгуків немає, будьте першими
X
X
X