Про компанію Very Well Tour

Туристична Компанія "Very Well Tour" - молода компанія, яка наприкінці 2012 року стрімко увірвалася на ринок туристичних послуг і одразу заявила про себе.

"Very Well Tour" надає повний комплекс туристичних послуг, починаючи від оформлення віз і бронювання готелів і закінчуючи організацією різноманітних круїзів і подорожей.

"Родзинкою" діяльності "Very Well Tour" є організацію дитячого відпочинку і дозвілля. В арсеналі компанії десятки різноманітних майстер-класів: виготовлення шоколадних цукерок і будиночків з пряників, навчання технології виготовлення різьблених свічок, а також екскурсії Києвом, Україною та закордоном, відпочинок у дитячих таборах і багато іншого. Компанія "Very Well Tour" організовує саме так, щоб будь-який захід або поїздка були дійсно цікавими насамперед дітям. Ми чудово розуміємо, що дитячий блиск в очах - він або є, або немає, тому намагаємося зробити так, щоб будь-які відвідування музею або екскурсії не були просто формальними, нудними та прісними.

Якість відпочинку і послуг, які ми надаємо це окремий предмет гордості компанії "Very Well Tour", бо в наш час не кожна фірма може похвалитися відмінною якістю роботи і ретельно продуманими дрібницями, деталей та "підводних каменів". Крім того, будь-який захід: майстер-клас, екскурсія або далека поїздка, завжди супроводжується співробітником фірми, щоб ніщо не затьмарило відпочинок ні дітям, ні дорослим.

В результаті такого підходу наша компанія практично відразу стала отримувати головну нагороду будь-якого бізнесу під назвою "постійні клієнти". Тому що більша частина тих людей, хто вже звертався до "Very Well Tour", роблять це знову і знову.

Компанію "Very Well Tour" дедалі частіше рекомендують друзям і знайомим, бо знають, що звернувшись до нашої компанії, Ви отримаєте дійсно гарний і якісний відпочинок, організований з теплом і з душею.

X
X
X