Експериментаніум

«Експериментаніум» -це науково-розважальний центр, де демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмару під саму стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Тільки простягни руку, щоб увімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягнути, штовхнути - і на власні очі побачиш, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках. Музей пропонує екскурсійні програми, які поглиблюють знання у тій чи іншій науковій галузі.

 

Вартість екскурсії 2024:

Кількість осіб  Ціна, грн/особа
група 20 + 1  370 грн
група 30 - 35 + 2 360 грн 
група 40 - 45 +3 350 грн 

 

У вартість включено:

 • транспортні послуги;
 • екскурсійне обслуговування;
 • супровід;
 • страховка.

Можливо замовити екскурсію без транспорту та страховки! 

Вартість - 250 грн/особи (Будній день).

Вихідні та свята: вартість - 280 грн/ос. (при цьому діти добираються самостійно до місця розташування музею)

 

Додатково можна відвідати одне з наведених нижче шоу:

 1. Хімічне «Реактив шоу» – 180 грн
 2. "Кріо-лабораторія" 
 3. Електричне «Тесла шоу» – 180 грн
 4. "Лабораторія звуку"
 5. Шоу «Експерименти на кухні»
 6. Фізичне шоу «Екстремал»
 7. Шоу «Кристаломанія»

(при групі від 21 дитини)

 

Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки: тут власноручно будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, заглядають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт та здійснюють чимало нових відкриттів. Постійна експозиція музею присвячена таким розділам науки, як фізика, механіка, оптика, електрика, магнетизм, акустика. В окремому залі представлено анатомію.

Також у музеї ви знайдете різноманітні оптичні ілюзії та головоломки. Не загубитися у вирі цікавих експонатів допомагають таблички з поясненням, що супроводжують експонати. Тому сміливо подорожувати світом науки можна цілком самостійно. А якщо щось незрозуміло, на допомогу поспішають доброзичливі екскурсоводи – студенти та випускники технічних вишів.

Для тих, кому захочеться продовжити експерименти вдома, у музеї є магазин, де можна придбати набір юного хіміка, інтелектуальні ігри, головоломки та енциклопедії не лише для дітей, а й для дорослих.

В "Експериментаніумі" діти зможуть не лише весело та активно провести час, а й переконатися на власному досвіді, що наука може бути цікавою!

Провести досліди з механікою, більше дізнатися про оптику та магнетизм! Варто тільки протягнути руку, щоб увімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягнути, штовхнути - і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про які йшлося на шкільних уроках.

 

Фотоотчёт

Фотоотчет с экскурсии в Экспериментаниум

Відгуки

Добавить отзыв
 • Ольга Пугачова

  Дуже дякуємо вам за організацію нашої екскурсії, сервіс на самому високому рівні! Так тримати

 • Таня Ткач

  Організація - яку хочеться рекомендувати

 • Надія

  Щиро дякуємо за організацію неперевершеної екскурсії до Експериментаніума. Діти були не просто задоволені від цікавої поїздки у нове місце, але й дійсно почали проявляти інтерес до фізики через захопливе шоу "Тесла"! Побачивши на практиці, як застосовуються різноманітні закони природи, учні змінили своє ставлення до шкільних предметів у значно кращу сторону. Хочу висловити вдячність організатору Катерині, тому що саме завдяки їй стало можливо так швидко та комфортно спланувати і реалізувати цю екскурсію. Маю надію на плідну співпрацю з вами у майбутньому.

 • Юлія

  Юлія. Ми дуже вдячні за організовану екскурсію. Автобус, водій, супроводжуюча Анна все було просто чудово. Пакет документів, надісланий весь в повному обсязі. До змін які відбулись прямо перед поїздкою, поставилися з розумінням і підтримкою. Ще не раз скористуємося послугами цієї кампанії. Дякуємо. Процвітання Вам і всього самого найкращого.

 • Юлия

  Девочки, хочу вас поблагодарить от нашего класса. Спасибо вам, за ваш труд и терпение, организацию. Анна, умница, встретила, провела, рассказала. Спасибо ей. Водитель супер, галантный, вежливый, с чувством юмора. Цены адекватные. И самое главное, спасибо, что в последнюю минуту, Вы нам очень помогли, нашли машину, предложили прекрасную экскурсию, где дети получили уйму позитивных эмоций и учитель тоже. Мы очень рады, что нашли вас. Спасибо(heart)(heart)(heart)

 • Юлия

  Хочу выразить благодарность девочкам, что работали с нами.

X
X
X