Етнографічний комплекс "Українське село"

"Українське село" - це новий етнографічний комплекс, нещодавно створений у передмісті Києва, 35 км Житомирської траси. Етнографічний комплекс є музейно-парковою територією просто неба: шість автентичних хат ХІХ століття з різних куточків України, православний храм, зона відпочинку для пікніка.

Головною метою створення Церковно-етнографічного комплексу "Українське село" є прагнення відродження в пересічного українця любові до свого українського духовного коріння: віри, народу, держави, культури та побуту.

Комплекс створений для того, щоб кожна людина, якій не байдуже, якого вона роду і де вона живе, на власні очі пізнала велич і красу української землі та її народу.
Прийшовши в українське село, ви згадаєте своє коріння і ким ви є:

  • через храм Божий зможете поринути у свою душу і наблизитись до Бога;
  • через знайомство з українською давньою архітектурою, побутом та народними ремеслами – відчути себе нащадками та співучасниками потужного українського народу та культури;
  • через споглядання надзвичайно красивої природи: лісу, квітів, чистоти та охайності – загорітися бажанням створити подібну красу на тому шматочку землі, який є у вас.

Тут проходять різноманітні етносемінари, майстер-класи з народних ремесел, народні гуляння та святкування, виступи фольклорних колективів, організовуються свята для дітей, активний відпочинок у формі квестів, виставки сучасних ремісників та майстрів.

Спеціально для дітей облаштовані дитячі майданчики та невеликий зоопарк, де можна погодувати з рук свиней, кіз, овець, гусей.

Приїхавши до етнографічного комплексу “Українське село”, можна не лише познайомитися з українською старовинною архітектурою, побутом та народним ремеслом, а й потрапити до дивовижного світу екзотичної природи. Такий контраст зробить цю маленьку подорож по-справжньому дивовижною. На території комплексу знаходяться тропічні теплиці, де вирощують банани, лимони, мандарини, ананаси та інші екзотичні фрукти. Під час екскурсії гості дізнаються, що банани бувають і червоного кольору і що насправді це не фрукт, а ягода.

 

Вартість екскурсії в "Українське село"

Кількчть осіб

Ціна, грн./люд.   

група 20 +1 580 грн  
група 30 -35 + 2 570 грн
група 40 -45 + 3 560 грн 

 

У вартість включено:

  • транспортні послуги;
  • екскурсійне обслуговування
  • супровід;
  • страховка.

Фотоотчёт

Музей книги і друкарства України. Київська школа №52, 4клас.


Ученики УВК "София" побывали в Национальном дендрологиическом парке "Софиевка" в г. Умань.


Мастер-класс по росписи елочных игрушек


Экскурсия для школы из Днепра

Відгуки

Добавить отзыв
  • Відгуків немає, будьте першими
X
X
X