Музей води

Музей води - один з найпопулярніших київських музеїв. Старовинна водонапірна башта ліфтом опускає вас під землю - і ви потрапляєте у казковий атракціон, де головна героїня - вода в усіх можливих проявах і видах. Величезні акваріуми, гігантський унітаз, моделі артезіанської свердловини та каналізаційного колектора – як це все вміщається тут?

Башті понад 140 років. Пам'ятка архітектури та історії - головна "поїлиця" киян кількох поколінь. Недарма окрема частина експозиції присвячена історії водопостачання Києва. І відразу ж - приклад нераціонально використання води: дізнаєтеся, скільки води витікає з незакритого крана або душа, що протікає. Дуже корисна інформація, тим більше, що подана вона динамічно, без нудної дидактики.

 

 

Ціна екскурсії в Музей Води:

Кількість людей Ціна, грн/люд.
група 20 +1 350 грн
група 30 -35 +2 340 грн
група 40 - 45 +3 330 грн

 

У вартість враховано:

 • транспортні послуги;
 • вхідні білети;
 • супровід;
 • страховка.

 

Детальніше:

Музей води розташований у Хрещатому парку, на одному з мальовничих пагорбів, що тягнуться вздовж берега Дніпра. Голвоною метою роботи музею є інформування людей про гідросферу Землі та водні ресурси України, їх вразливість та необхідність для життя, технології підготовки безпечної для здоров'я питної води в системах централізованого водопостачання, водовідведення та очищення стічних вод, а також раціональні методи водоспоживання. Водно-інформаційний центр організовано у 2003 р у приміщеннях старовинних водонапірних веж та резервуарів. Музей є пам'яткою архітектури ХІХ століття.

Експозиція Музею води знайомить відвідувачів із природою кругообігу води, технологією водозабору, водопостачання та каналізації. Можна здійснити подорож каналізаційним колектором до очисних споруд Бортницької станції, спостерігати за таненням льодовиків, зародженням дощу та виверженням гейзера. Для дітей можна змінити русло річки, пограти з мильними бульбашками, перевірити силу на водяному насосі, а також доторкнутися до живої риби.

Екскурсовод у цікавій манері розповідає все про такий важливий життєвий елемент як – воду. Є кілька положень, які демонструють сутність води – вода під землею, вода лежить на поверхні тощо. Є експозиція, яка відображає кругообіг води в природі. Для відвідувачів умови проходження музею продумані таким чином, щоб склалося враження подорожі континентами, під час якої можна побачити виверження гейзера, водоспад, дощ та танення льодовиків.

 

 

Фотоотчёт

Экскурсия в Музей Воды

Відгуки

Добавить отзыв
 • Наталия Хлистунова

  Спасибо большое за организацию экскурсии, детям все очень понравилось, большой автобус, интересный экскурсовод, все по времени

 • Елена Микитенко

  Спасибо за организацию экскурсии в Музей воды на высшем уровне. Комфортабельный автобус, отличный сервис, слаженная работа - это залог успеха и это все у Вас есть. Спасибо. Теперь на экскурсии только с Вами.

 • Школа № 165 , 12.11.2015

 • 23.10.2015 школа №156

 • Юлия Шатунова

  Огромное спасибо "Вери Велл" за организацию экскурсии в Музей воды. Море приятных впечатлений, позитивное настроение - это действительно лозунг вашей компании. А еще комфортабельный транспорт, что не мало важно. Очень приятно с вами работать! До новых встреч!

 • Юля,169школа

  "Музей Воды"

X
X
X