Оглядова екскурсія Києвом

Київ – стародавня столиця могутньої середньовічної держави Київської Русі. Княже місто, де зародилися і сформувалися витоки слов'янської державності. ​Це сакральний центр виникнення та розвитку Православ'я на наших землях, головні святині якого й донині, через століття, тягнуть сюди сотні тисяч паломників. Місто-сад, що розкинувся над сивим, повноводним Дніпром. Місто сотень відомих письменників, поетів та художників, які принесли славу своїй землі.

Маршрут екскурсії проходить центральними вулицями та площами, охоплюючи територію Стародавнього Києва, Печерська та Подолу, набережної Дніпра.

Під час екскурсії ви побачите (зовнішній огляд без відвідування): Володимирський собор, Оперний театр, Київський Національний університет ім. Т.Г. Шевченка та парк Шевченка, Софійський собор та пам'ятник Б.Хмельницькому, Михайлівський Золотоверхий собор та пам'ятник княгині Ользі, Андріївський узвіз, Києво-Могилянську академію та Гостинний двір, монумент засновникам міста, монумент «Батьківщина-мати». А з оглядового майданчика перед Вами відкриється чудовий краєвид на Поділ, річковий порт та спальні райони Лівобережжя.

 

Вартість екскурсії:

Кількість осіб

Ціна, грн/люд

1- 15 осіб 5000  грн/групу
група 20 +1 290 грн/люд
група 30 +2 280 грн/люд
група 40 - 45 +3 270 грн/люд

 

 

У вартість враховано:

  • транспортні послуги (комфортабельний автобус з кондиціонером та мікрофоном);
  • екскурсійне обслуговування російською, українською мовою на вибір (послуги гіда-екскурсовода);
  • страховка.​

Доплата за екскурсію іншою мовою (англійська, німецька та ін.) - от 600 грн/год.

Можливо замовити пішохідну 3-годинну оглядову екскурсію по Києву!

 

Фотоотчёт

20.10.21 Оглядова екскурсія по Києву. Ліцей "Ідеал" 6 клас.

Відгуки

Добавить отзыв
  • Берко Ірина

    Учні 5-го класу Ліцею 142, щоро вдячні організаторам та чудовій пані Олені за прекрасну пізнавальну екскурсію! Щиро рекомендую! Діти щасливі побачити памʼятки рідного міста не на фото а в живу!

  • Олександра Цисарук

    Школа #13 Сьогодні учні 6класу отримали море емоцій від оглядової екскурсії по Києву. Дуже вдячні гіду пані Олені та змістовну та цікаву екскурсію. Радимо цю компанію.

X
X
X