Океанаріум

Унікальний освітньо-розважальний комплекс "Океанаріум "Морська казка" відчинив свої двері.

Безперечно, побачити мешканців морських глибин цікаво в будь-якому віці, але діти відчувають природу глибше. Сприйняття дитини відрізняється від сприйняття дорослої людини. Якщо ви ще сумніваєтеся, чи сподобається вашій дитині в океанаріумі, не сумнівайтеся! Йому обов'язково сподобається!

Основна особливість великої експозиції морських акваріумів, безумовно, підводний тунель, всередині якого кожен бажаючий може поспостерігати за життям мешканців морських глибин і відчути емоції, доступні раніше виключно дайверам.

Гості зможуть помилуватися видовищем годування морських мешканців з рук, а серед жителів океанаріуму будуть не тільки мудрі черепахи та різнокольорові рибки-клоуни, а й небезпечна рифова акула, а також отруйні риби у світі - риба-собака та крилатка!

Різноманітність видів не обмежується виключно рибами: у живому музеї підводних глибин широко представлені і безхребетні – креветки, медузи, морські зірки та морські їжаки; та барвисті «живі камені» — цілі «гуртожитки» симбіотичних гідробіонтів на основі коралових підводних комплексів.

 

Вартість екскурсії 2023:

Кількість осіб  Ціна, грн/особа
група 20-25 + 1  470 грн
група 30 - 35 + 2 460 грн 
група 40 +3 450 грн 

 

У вартість включено:

  • транспортні послуги;
  • вхідні квитки;
  • супровід;
  • страховка.

 

 

Відгуки

Добавить отзыв
  • Відгуків немає, будьте першими
X
X
X