Планетарій

Київський планетарій один з найбільших планетаріїв СНД, його було засновано 1 січня 1952 року в будівлі костелу Св. Олександра. Засновником є Сергій Костянтинович .Всехсвятський - вчений-астроном. У 1987 році планетарій переїхав у нову будівлю на розі фізкультурної та Червоноармійської (Великої Васильківської) вулиць і працює там донині. У новій будівлі було встановлено апарат "Великий Цейс IV", що дає змогу демонструвати 6500 зірок Північної і Південної півкуль.

У залі налічується 320 місць, а також встановлено мультимедійні проектори, що дають змогу організувати найцікавіші подорожі галактиками, зімітувавши запуск космічного корабля. Звичайно, більша частина апаратури планетарію застаріла через брак достатнього фінансування, проте відвідувачів із кожним днем дедалі більше.

Купивши квиток на сеанс у планетарій, сідаємо зручніше. На програмі сеансу ми слухатимемо науково-популярну лекцію, також дивитимемось літературно-мистецькі програми про астрономію та космонавтику, що супроводжуватимуться спецефектами та демонстрацією зоряного неба, сонячних і місячних затемнень, комет, метеорних дощів тощо. Усе дуже добре продумано і дуже цікаво.

До речі, дуже довгий час у планетарії використовували слайди. На сьогоднішній день їх застосовують тільки для створення спецефектів. Здебільшого в планетарії зараз застосовують комп'ютерні технології, які дають змогу створювати цікавіший, динамічніший та інформативніший візуальний супровід програм. Для більш ефективного проведення програм у Зоряному залі використовуються допоміжні проектори. Щоб не відстати від сучасного рівня розвитку техніки, велика увага приділяється подальшій модернізації апаратури. А в холі другого поверху, надані моделі місяцеходів та іншої космічної радості. 
 

 

Вартість екскурсії до Планетарію:

Кількість людей Ціна, грн/люд.
група 20 +1 450 грн
група 30 - 35 +2 440 грн 
група 40 - 45 +3 430 грн 

 

 

У вартість включено:

  • транспортні послуги;
  • екскурсійне обслуговування;
  • супровід;
  • страховка;

Відгуки

Добавить отзыв
  • Боярка. Школа коллегиум #3. 3-Б класс.

    Спасибо огромное Very Well Tour за прекрасную экскурсию в планитарий!!! Большая благодарность Юлии за организацию. Для нас была подобрана интересная и занимательная програма соответствующая нашему возрасту. Комфортабельный автобус с чудесным водителем подали вовремя. Дети чудесно провели время, домой приехали в прекрасном настроении абсолютно все!!!! Спасибо Вам огромное!!!! Теперь на все экскурсии и только с Very Well Tour!!!!!

X
X
X