Переяслав-Хмельницький – місто-музей

Переяслав-Хмельницький відомий як місто-музей. Це не дивно, адже там 25 музеїв на 30 тисяч населення! Додайте до цього ще камерність та затишність міста – і в сумі отримуємо ідеальне місце для туру вихідного дня.


Програма екскурсії до Переяслава-Хмельницького:

9:00 – виїзд з Києва комфортабельним автобусом.

10:30 – прибуття до м. Переяслав-Хмельницькицький. Переяслав-Хмельницький – місто музеїв та архітектурних пам'яток. У маленькому містечку близько 30 музеїв, понад 100 тисяч рідкісних експонатів кам'яної доби, княжої ери, часів козацтва.

10:30 – 12:30 – Екскурсія в музеї народної архітектури. На території знаходяться безліч музеїв, в один з них так само буде екскурсія на вибір, решта за бажанням за дод. плату: музей хліба, музей бджільництва, музей космосу, музей Бенардосу, музей Шолом Алейхема, музей рушника, музей народного сухопутного транспорту, музей історії Української Православної Церкви, музей лісового господарства.

12:30-13:00 – Відвідування музею народного сухопутного транспорту або ін. музею на Ваш вибір.

13:00-14:00 – Вільний час.

14:00-15:00 - Обід (можна замовити організований обід за додаткову плату)

15:15 – Збір групи. Відправлення автобуса до Києва.

17:00-17:30 – Орієнтовне прибуття до Києва.

 

Вартість туру:

Кількість людей

Ціна, грн/люд

група 15 + 1 820
група 20 + 1 750
група 30 +2 700
група 40 +2 690

 

У вартість включено:

 • транспортні послуги;
 • екскурсійне обслуговування;
 • вхідні квитки за програмою на територію парку 2-3 музей на вибір;
 • супровід;
 • страховка.

У вартість не включено:

 • особисті витрати, сувеніри  
 • обід – замовляється заздалегідь.

 

* При оплаті безготівковим розрахунком до ціни туру слід додавати 20%.

* Перед бронюванням туру просимо уточнювати вартість у менеджера.

* Програма може коригуватися в залежності від побажання замовника. Є також інші екскурсії під запит.

Фотоотчёт

Фотоотчет: Экскурсия в Переяслав-Хмельницкий – город-музей

Відгуки

Добавить отзыв
 • Юлія Голубчук

  18 травня 2024 учні 5-Б та 5-Г класів відвідали етнографічний музей народної архітектури та побуту, який розташований під відкритим небом в Переяслові. Побачили унікальний комплекс церковних бідівель, зразки житла Київської Русі, тематичні музеї, колекцію вітряків, рукотворні озера. Все дуже сподобалось!!! Висловлюємо щиру вдячність VERYWELL tour, в умовах війни такий відпочинок є промінчиками щастя для ниших дітей. Велика подяка організатору Катерині за цікавий та насичений день!

 • Елена Микитенко

  20 октября 2018 состоялась экскурсия в Переяслав - Хмельницкий 4 - А класса 165 школы. Спасибо Юле за организацию, Ане за сопровождение. Отличная организация, предусмотрено все. Именно так должны проводить выходные школьники с родителями хотя бы один раз в месяц и именно так должна выглядеть экскурсия во всех ее смыслах. Еще раз спасибо Вери Велл. Довольны все.

 • Алла

  8 октября 2016 года состоялась экскурсия для наших детей в прекрасный город - музей - Переяслав - Хмельницкий. Большое спасибо Юле за организацию и Инне, которая сопровождала во время всей экскурсии. Все понравилось, подвела только погода. Но на настроении детей это не отразилось. Они провели прекрасно время и вернулись в хорошем расположении духа.

X
X
X