Кіностудія FILM.UA

Повністю зануритися у світ кіно Ви можете на кіностудії групи компаній FILM.UA. Кіностудія знаходиться в Києві і являє собою не просто павільйони для зйомок, а цілий комплекс повного циклу теле- і кіновиробництва, площею майже 2 гектари. На студії знімали відомі фільми та серіали, як для українських, так і для іноземних телеканалів.  А також усіма улюблені передачі такі, як "Фабрика зірок", "Давай одружимося", "Велика різниця", "Україна має талант", "Х-фактор", "Суперінтуїція", "Топ модель по-українськи", "Вечірній Київ", "Студії 95 квартал", "Школа лікаря Комаровського" та багато інших.

"Поринути" у світ кіно Ви зможете під час екскурсії студією. Захоплююча прогулянка зможе розкрити для Вас усі секрети кіновиробництва: від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані в будь-якій точці планети зі спецефектами та об'ємним звуком.

Ви дізнаєтеся безліч цікавих фактів про те, як створюються кінофільми і телепередачі, а в подарунок отримаєте масу незабутніх вражень, позитивних емоцій і приємних сюрпризів!

 

Вартість екскурсії на FILM.UA

Кількість людей

Ціна, грн/люд.

група 15 +1 550 грн.
група 20 +1 540 грн.
група 25-40 +2 530 грн.

 

 

У вартість включено:

  • транспортні послуги;
  • екскурсійне обслуговування;
  • супровід;
  • страховка;

Тривалість екскурсії - 1.5 години. Попередній запис.

Можливо замовити екскурсію без транспорту і страховки! Вартість - 370 грн з людини.  Екскурсію оплачують Усі ексурсанти 
Мінімальна група - 15 осіб.

 

Фотоотчёт

Фотоотчет 17.01.19 Экскурсия на Киностудию Фильм ЮА. Школа №165, Киев

Відгуки

Добавить отзыв
  • Відгуків немає, будьте першими
X
X
X