В гостях у Пізнайки!

Ласкаво просимо у світ, де відбуваються чудеса! Адже погодьтеся, кожна посмішка дитини – це диво. Кожен з батьків прагне дати своїй дитині тільки найкраще. З дитинства ми прищеплюємо малюкам любов до праці та навчання, вчимо їх рахувати, читати, писати. Але далеко не всі діти з однаковим інтересом та посидючістю ставляться до вивчення нового матеріалу.

Ця проблема вже давно має прекрасне рішення - як відомо, найкраще новий матеріал засвоюється саме під час гри. Дитячий журнал «Пізнайко» - дуже популярне та відоме серед діточок та їхніх батьків періодичне видання. Цей журнал для дітей включає цікаві та захоплюючі заняття, ігри, шаради, головоломки, логічні завдання та вправи, які розробляються провідними педагогами, психологами та методистами.

«Пізнайко» - найкраще ЗМІ для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Цей дитячий журнал рекомендований до прочитання Міністерством освіти та провідними педагогами – адже всі випуски цього популярного періодичного видання розробляються на основі навчальних програм загальноосвітніх шкіл. Тож тепер батьки можуть не перейматися тим, що їхнє маля не засвоїть важливу інформацію. Вчитися граючи – це ж так легко разом із журналом «Пізнайко»!

Пізнайко пропонує Вам та Вашим дітям дізнатися більше про секрети створення книг та журналів!

Програма туру:

 • Як реалізуються ідеї?
 • Хто працює у редакції?
 • Чи правда, що журнал друкують, використовуючи лише чотири фарби?
 • Створіть журнал власноруч та, звичайно, отримайте подарунок.

Ми не лише розповімо, а й покажемо поетапно роботу журналу. Діти побачать живі ескізи, ілюстрації, роботи художників, дизайнерів, пруфи, кольоропроби та багато іншого.

Екскурсія проходить в ігровій формі, розрахована на учнів 1-7 класів. Програма різниться залежно від віку дітей. Може проводитися однією з мов: українською,  англійською.

Тривалість екскурсії – 60 хвилин.

Вартість екскурсії

Кількість осіб

Ціна, грн/люд.

група мін от 20 + 1

420 грн   

група 30 +2 400 грн    

 

У вартість включено:

 • транспортні послуги;
 • сюрпризи та подарунки!
 • екскурсійне обслуговування
 • супровід;
 • страховка.


Додатково:

журнал – за редакційною ціною – від 50 грн.

 

Після екскурсії пропонуємо Всім бажаючим взяти участь у творчих майстер-класах, які пропонує редакція журналу на вибір на такі теми:

1. Оригінальні вироби із ватних паличок.
2. Картини із круп.
3. Малювання пластиліном, три різні техніки.
4. Вироби із одноразового посуду.
5. Національні традиційні ляльки-обереги.
6. Аерографія.
7. Вироби із вати.
8. Ліплення з тіста.

Тривалість – 60 хвилин.

Вартість одного майстер-класу на вибір – 170 грн./чол.

У вартість включено:

 • Обладнане робоче місце,
 • Усі необхідні матеріали,
 • Майстер клас.

А ще ми пропонуємо Вам програми з профорієнтації дітей на різні тематики, які можна проводити в день екскурсії або в будь-який інший день!

 

"Школа професій" на вибір: банкір, суддя, бренд-менеджер, актор

Напрямок «Банкір»
Дитина зможе сама доцільно розпоряджатися своїми кишеньковими коштами, зрозуміє цінність грошей, навчиться правильно їх заощаджувати для отримання бажаних речей, знати, куди можна інвестувати кошти, отримає ази фінансової грамотності та дізнається про систему грошового обороту у світі.


Напрямок «Суддя»
Дитина знатиме про правові норми дорослого життя, зможе самостійно оперувати своїми правами. Школярі отримають практичні знання та навички, які допоможуть їм орієнтуватися у дорослому світі під час цікавої навчальної гри «Суд». Після програми діти будуть уважнішими та з повагою ставитися до інших, стануть більш відповідальними.


Напрямок «Бренд-менеджер»
Перед дитиною відкриється чарівний світ реклами та секрети її створення. Школяр навчиться розрізняти чесну та несумлінну рекламу. Опанує азами створення рекламних макетів. Ознайомиться зі світом ринкових відносин у бізнесі. Здобуде практичні навички створення рекламної кампанії під час гри «Рекламна агенція».


Напрямок «Актор»
Дитина подолає страх публічних виступів. Дізнається, в яких напрямках слід розвиватись, щоб стати справжнім актором. Отримає практичні навички сценічного мовлення. Навчиться керувати емоціями та опанує мистецтво імпровізації.

 

Нова унікальна програма, спрямована на виявлення талантів у дитини. Допомагає визначитися з майбутньою професією та зрозуміти особливості таких галузей: фінансів, законодавства, реклами, акторської майстерності. Програма супроводжується ілюстративними матеріалами та креативним інвентарем.

Тривалість: 45 хв.

Вартість однієї програми на вибір: 150 грн/1 люд.

Фотоотчёт

Фотозвіт. Редакція журналу «Пізнайко», Школа № 165, 3-4 клас 21.04.2023

Відгуки

Добавить отзыв
 • Надежда Левченко

  Наш 3В побывал в гостях у "Познайки". Деткам очень понравилось, в игровой форме узнали как происходит появление журнала на свет, кто за что отвечает. А в конце сами попробовали создать журнал который нам подарили на память. И получили подарочки. Отдельное спасибо Юле, уже не первый раз организовывает для наших деток незабываемый экскурсии.

X
X
X